مقالات

AVAND WOOD HOUSE

با انواع چوب بلوط و تاثیر آن در طراحی داخلی آشنا شوید

یکی از شگفت‌انگیزترین متریال‌ها برای تولید انواع محصولات چوبی اعم از کتابخانه، انواع قفسه‌ها، مبلمان، سرویس خواب، کفپوش، دیوارپوش و .... چوب بلوط می‌باشد. این نوع از چوب‌ها در کنار برخورداری از طرح‌های بی‌نظیر، از رنگ‌ بندی و همچنین انعطاف‌پذیری در کنار مقاومت حیرت‌انگیزی نیز برخوردار هستند. لذا شاهد موارد مصرف بسیار زیاد آن‌ها در صنایع مختلف خواهیم بود.

با چوب گردو زیبایی دکوراسیون منزل خود را دوچندان کنید

در این مقاله قصد داریم توضیحات کاملی درباره چوب گردو در دکوراسیون ارائه دهیم. مهم نیست در دکوراسیون یک فضا نور پردازی چگونه است، شیشه‌ها چه شکلی دارد و یا طرح دیوارها چیست! عنصر اصلی دکوراسیون، مبلمان آن هستند و نورپردازی، طرح دیوار و... به عنوان مکمل در دکوراسیون به کار می‌روند.

معرفی چوب راش و انواع آن

چوب راش یکی از انواع چوب‌های پرکاربرد در صنایع چوب، مبلمان، دکوراسیون داخلی و… می باشد که از درخت راش به دست می‌آید. این چوب بسته به انواع مختلف درخت راش به گونه‌های مختلفی نیز دسته‌بندی می شود که البته غالب این دسته‌بندی‌ها براساس محل رویش درخت راش انجام می‌شود.

هر آنچه که باید از چوب گردو بدانید

مبلمان و محصولات تولید شده با چوب گردو، محصولاتی هستند که می‌توانند تا آخر عمر با قدرت و جذابیت بی نظیر، شما را همراهی نمایند. توقع شما از یک محصول چوبی چیست؟ ماندگاری بلند مدت، جذابیت رنگی فوق‌العاده، وزن سبک، قابلیت طراحی حیرت انگیز از جمله مواردی هستند که می‌توانید با انتخاب این چوب‌ها، آنها را تجربه کنید.

نقش چوب گردو در تهیه انواع محصولات چوبی چیست؟

از محصولات اعجاب‌انگیزی که طبیعت به بشر ارزانی داشته است، می‌توان به انواع درخت‌ها و موارد استفاده‌ی گسترده از آنها اشاره نمود. بهره‌برداری مفید از برخی گیاهان و درختان، وابسته به کسب سالها تجربه و تخصص بوده است. از جمله محصولات منحصر به‌فرد در این حیطه، درخت گردو است. چقدر از خصوصیات چوب گردو و موارد استفاده یا مزایای آن مطلع هستید؟